Letenky do Banjulu v Gambii – 6.195 Kč

Gambie
Foto: Baobab v západní Africe - Vít Hassan, licence CC

Zkušení cestovatelé hledající nevšední zážitky mohou vyrazit do západní Afriky. Zpáteční letenky ze španělské Barcelony do Banjulu zakoupíte již od 6.195 Kč, a to především pro termíny začátkem roku 2014. V nejnižší ceně letenky je přímý let se společností Vueling a pouze příruční zavazadlo.

Letenky do Banjulu
bjl
  • Rezervuj letenku na vueling.com
  • Cestovní období do března 2014
  • Bez omezení délky pobytu / do vyprodání míst
  • Cestopis z Gambie

Kvůli nevyjasněné vízové povinnosti se doporučuje obstarat víza na zastupitelském úřadu Velké Británie v Praze.

Očkování se rozhodně nevyplatí nechat náhodě, do Gambie je povinností mít mezinárodní očkovací průkaz, být očkován proti žluté zimnici a téměř nezbytností je braní antimalarik.

Jak do Barcelony?

Barcelony snadno dosáhnete taktéž se společností Vueling, a to z Prahy, Drážďan, Mnichova či Vídně. Spoje příliš nenavazují, proto počítejte minimálně s 1 přestávkou v Barceloně. Levnější variantou mohou být lowcost dopravci, a to nejen na letiště v Barceloně, ale také v nedaleké Gironě. Přípoje se pohybují v ideálním případě od 1 do 2 tisíc korun.

Srovnejte ubytování na Hotelscombined.com

V méně turisticky žádaných destinací nelze spoléhat na ceny pouze jednoho prodejce, proto je vhodné porovnat nabídku ubytování skrz několika portály. Jedním kliknutím tak učiníte díky srovnávači Hotelscombined.com

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Banjul{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.