Letenky do Brazílie: Sao Paulo / Rio de Janeiro – 10.785 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Stále dostupný tarif společnosti TAM Linhas Aeras umožňuje vycestovat do Jižní Ameriky nejen z Prahy za velmi příjemné peníze. Cestovní období i množství termínů přeje všem cestovatelům. Nejnižších cen dosáhnete při odletu z Milána, kam se levně dostanete s každou nízkonákladovkou a příletem do Frankfurtu. Za menší příplatek můžete taktéž odlétat z Prahy, tedy pokud nechcete navštívit italskou destinaci. Finální destinací může být jak Rio, tak Sao Paulo – případně kombinace těchto dvou. Letenky zakoupíte pomocí těchto odkazů:

 • Milán – Rio de Janeiro – Frankfurt za
 • Milán – Sao Paulo – Frankfurt za 11.165 Kč
 • Milán – SAO / RIO – Frankfurt za 10.785 Kč
 • PrahaRio de Janeiro – Frankfurt za 13.102 Kč
 • PrahaSao Paulo – Frankfurt za 12.727 Kč
 • PrahaSAO / RIO – Frankfurt za 12.343 Kč
 • Cestovní období: do 20.6. nebo 16.8. – 13.12.
 • Prodej: do 28. února

Jak z Frankfurtu ?

Nejlepším způsobem je zakoupit jízdenku u společnosti Student Agency, jejichž autobusy odjíždí přímo od terminálu frankfurtského letiště směřující nejen do Prahy. Jízdenka letiště – Praha stojí 1.500 Kč.

Vízum do Brazílie

Občané ČR stejně jako SK nepotřebují pro vstup do Brazílie vízum. Podmínkou je platný pas a zároveň doba pobytu nesmí překročit kontinuálně 90 dní.

Ubytování v Brazílii

Nejen v celé Brazílii, ale konkrétně taktéž v Sao Paulu nebo Rio de Janeiru zakoupíte noc v dvoulůžkovém pokoji za poměrně malou cenu – konkrétně od 700 Kč pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png|Sao Paulo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Rio de Janeiro“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

 • Andrea 11.2.2013, 22:10

  ¨Zdravím.
  Hází mi to tam v termínu 16.8- 31.8. cenu přes 15 tis., nevíte někdo jak se dostat na tyto ceny v průběhu letních prázdnin?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.