Letenky do Buenos Aires – 11.527 Kč

, licence CC

V aktuální promo akci společnost Iberia lze zakoupit zpáteční letenky do Buenos Aires, hlavního města Argentiny. Této ceny dosáhnete při odletu z Říma. O něco dražší jsou letenky z Milána, kde zaplatíte 11.688 Kč, kde se však cenový rozdíl rychle smaže při nákupu přípojů.

Tarif dopravce omezuje minimální délku pobytu v Argentině na 7 dní a maximální pak 1 měsíc. Zároveň je pak nutné dodržet cestovní omezení – vycestovat můžete pouze v období od 1.února do 20.června .

Příklad termínů: 7. – 18.února, 6. – 23.března, 11. – 24.dubna a jiné … (termínů je dostatek)

Přípoj do Milána

Nejjednodušší a nejkomfortnější variantou je přímý let se společností ČSA. Můžete využít promo akce na letenky nejen do Milána. V ceně je zahrnuto zavazadlo k odbavení o hmotnosti nepřevyšující 20kg.

Samozřejmostí je využití low-costových přepravců jako je Wizzair, easyJet nebo Ryanair. Odlétat tak můžete téměř z jakéhokoliv letiště a zpáteční letenka Vás nemusí přijít na více jak 1.000 Kč. Cena je bez odbaveného zavazadla. Nejpravděpodobněji při této variantě využijete letiště Bergamo (BGY) z kterého následně přejedete na letiště Malpensa (MXP).

Argentina – víza

Při pobytech kratších než 90 dní po Vás nebude vyžadováno vstupní vízum. Platný pas je podmínkou 😉

Hotely v Buenos Aires

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Buenos Aires{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.