Letenky do Dubrovníku z Mnichova (červen, červenec) – 2.190 Kč

Chorvatsko
Dubrovník, licence CC

Nejen pro západočechy je určena tato nabídka levných letenek do chorvatského letoviska Dubrovník během letních měsíců června a července. Místo upocených 13 hodin v autě se pohodlně přesuňte z Mnichova do Dubrovníku za hodinu a půl. K celé cestě je samozřejmě nutné připočíst zhruba 3 hodiny jízdy na letiště (z Plzně) a 1,5 hodiny na letišti.

  • Mnichov – Dubrovník od 81 eur / 2.190 Kč rezervuj na transavia.com
  • Nejlevnější kombinace letů naleznete v červnu a červenci

V ceně je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a váze 10 kg, další za poplatek.

Letenky do Dubrovníku od 81 €
Letenky do Dubrovníku od 81 €

Před cestou

Parkování v Mnichově

Auto můžete zaparkovat u letiště od 37 eur za týden, přehled parkovacích míst najdete na holidayextras.de.

Nešťastnou mediální masáží jste mohli nabýt, stejně jako my, dojmu nutnosti dálničních známek v Německu. Není tomu tak, dálnice jsou stále bez poplatku pro osobní automobily!

Doprava z letiště

Do Dubrovníku odjíždí každých pár minut autobus společnosti Croatia Airlines. Jízdenka stojí 35 kun, tedy zhruba 130 Kč do centra.

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • mik 17.2.2016, 11:53

    Zajimava nabidka na leto ,transavia me uz upoutala svymi nabidkami z Prahy do Eindhovenu a kdyz jsem se dival na jejich stranky netrvalo dlouho a uz se mi vnucovali z rklamou ), ale to delaji dnes vsichni ,jakoby nahodou se objevi reklamy toho ,co treba zrovna clovek hleda ,,no tak jsem se podival, protoze me zaujala docela slusna cena na Kapverdy do Boa Vista,,, Kapverdy se mi zdaji nejlevnejsi ,zatim bud pres Kanary a pak s Binter Canaries nebo jedine pak pres CK …kdyz budu pocitat ze na Kanary se da dostat nejlevneji kolem 3000 Kc zpatecni a pak dale okolo 5000 Kc zpatecni tak cenova nabidka Boa Visty ( bohuzel zatim jen z Parize za 155 euro jeden let nevypada spatne ,,, zrejme bude dobre tuto spolecnost ,ktera zacina pusobit v Praze dobre sledovat, stejne jako napriklad Norwegian

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.