Letenky do Dakaru, Senegal – 8.000 Kč

Doporučujeme
Senegal
Foto: Dakarská poušť - AlexCamPro, licence CC

Podniknout menší letecké ralley do hlavního města Senegalu můžete se společností Air Europa, případně španělskou Iberií. Za multicity letenku do Dakaru zaplatíte pouze 8.000 Kč, a to na trase Milán – Dakar – Barcelona. Pro méně zkušené cestovatele se vybízí o něco málo dražší trasy s návratem do Mnichova, Berlína nebo i Prahy. Letenky jsou dostupné taktéž s odletem z Benátek.

Rezervuj na cestujlevne.com/letenky

 • Odlety možné do 7.prosince 2013
 • Maximální doba pobytu 12 měsíců
 • Prodej do vyprodání kapacit / 31.října
 • Př. termíny: 17-30.X, 12-20.XI7-18.XII a jiné

Dostupné routingy a jejich ceny:

O vízum do Senegalu je nutné žádat na ambasádě v Berlíně, případně prostřednictvím českých agentur. Cena víza činí 20€ / měsíční pobyt. Tato částka se nevztahuje na vyřízení pomocí agentury.

Letenky Dakar - 8.000 Kč

Jak na přípoje

Do Milána doletíte z každého koutu. Z Prahy poletíte přímou linkou na letiště Malpensa (MXP) se společností easyJet. Z Brna, Bratislavy a dalších letišť lze letět s Ryanairem na letiště Bergamo (BGY), a za přesun mezi letišti zaplatíte 18€.

Do Benátek létá společnost Wizzair za méně jak 700 Kč, je však nutný přesun mezi letišti. Případně AirOne létá na letiště odletu.

Z Barcelony leťte se společností Vueling do Prahy či Drážďan. Letenky se pohybují mezi 45 – 70€. V případě dražší ceny je vhodnější zvolit návrat do Mnichova, odkud pojedete do Prahy za 500 Kč, případně Berlína, kde cena za dopravu činí 600-700 Kč. S lowcosty můžete letět do polských Katovic, Krakova či Budapešti.

Levné hotely v Dakaru

Ubytování v Dakaru nepředstavuje velký problém. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje zarezervujete online od 590 Kč. Přehled nejnižších cen naleznete zde.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dakar{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Milena Mlčúchová 17.4.2014, 17:31

  Dobrý den, potřebovala bych letět z Prahy do Dakaru. a potom zpět. Nikdy jsem tak daleko necestovala, proto vás chci požádat o info o tom, jak dlouho asi bude let trvat, jaká je cena, kolik přestupů atd. Moc Vám děkuji a zdravím. Milena Mlčúchová

  • Lukáš Horák 17.4.2014, 18:59

   Dobrý den Mileno, pokusíme se sestavit nějakou nabídku letenky, musíte nám však sdělit nějaký termín nebo období a délku pobytu.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.