Letenky do Itálie z Prahy: Benátky – 474 Kč

, licence CC

Na několik zbývajících dat je možné letět z Prahy do Benátek za cenu nepřesahující půl tisíce korun českých. Díky zpáteční letence z letiště Václava Havla v Praze do Benátek, kterou zakoupíte na stránkách nízkonákladové společnosti Wizzair za 474 Kč vč. tax a poplatků, můžete mít krasný a levný eurovíkend v Benátkách.

Termíny naleznete v následujících dnech (tučně je za 237 Kč a zbylé za 377 Kč):

  • Praha – Benátky: 2, 5, 16, 19, 23. února
  • Benátky – Praha: 5, 16, 19, 26. února
Příkladový let Praha - Benátky
Příkladový let Praha – Benátky

Wizzair Discount klub

Výše uvedené ceny jsou platné pouze pro členy slevového klubu společnosti Wizzair. Za jednorázový roční poplatek (bez automatického prodlužování) získáte po dobu 1 roku možnost kupovat letenky za nejnižší možné ceny. Členem postačí aby byla pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí letící na jednu rezervaci.

Nejste členem? Nevadí ! Již ve dvou se Vám členství vyplatí při první cestě. Samotné 2 zpáteční letenky v této akci zakoupíte za 2.028 Kč, kdežto pokud přijmete nabídku členství (automaticky Vám jej systém nabídne) vychází 2 letenky + členství na 1.698 Kč. Každý už si dá dohromady dva a dva 🙂

Z letiště do Benátek

V informacích o letišti Treviso (TSF) naleznete možnosti jak se dopravit do centra Benátek. Jistě nejvýhodnější je jet autobusem do Trevisa a odtud vlakem na nádraží do Benátek. Cesta pak vychází na pouhých 4€.

Ubytování v Benátkách – luxus za nízkou cenu

Pokud využijete nabídky na 4* hotel v Benátkách se slevou 50% od německého prodejce ubytování HRS, máte noc se snídaní pro dva jen za 79€. Vystačíte-li si s méně kvalitním ubytováním, doporučuji shlédnout tuto nabídku levných hotelů v Benátkách.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Benátky{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.