Letenky do Nantes z Prahy – 1.540 Kč

Nantes by shogunangel and ADEUPa Brest, licence CC

Katedrála Saint-Pierre-et-Saint-Paul, Muzeum krásných umění, atmosféra z dob plachetnic, gurmánské speciality, kavárny, bohatý kulturní život, to je město na řece Loiře – Nantes, atlantský vánek.

Dostat se poměrně levně do tohoto přístavního města můžete právě na palubě dopravce Volotea, který nyní v systému nabízí zpáteční letenky za cenu 60 euro nebo-li 1.540 Kč. V ceně letenky pouze příruční zavazadlo max. rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg. 

Letenky do Nantes
Praha – Nantes
  • Letenky rezervuje na volotea.com
  • Cena 60€ / 1.540 Kč je platná při platbě kartou Visa Debit, v opačném případě je +14€ za osobu
  • Termíny za 60€ dostupné v říjnu

Hledáte levné parkování na letišti v Praze? Využijte našeho promokódu CLC001 u společnosti goparking.cz

Pass Nantes

Pokud si plánujete užít města naplno, určitě Vám přijde vhod turistická karta tzv. Pass Nantes, která zahrnuje bezplatné vstupy do důležitých pamětihodností a atrakcí, rovněž opravňuje k bezplatné přepravě v systému městské hromadné dopravy a také pro přepravu TAN AIR mezi letištěm Nantes a centrem města. Karta se prodává v různých variantách a na různé časové období. Ceny začínají na 17 eurech za 24 hodinovou kartu pro dospělou osobu. Více informací o Pass Nantes.

Ubytování

Nabídka ubytovacích kapacit v Nantes je velice pestrá, hotel dle Vašich preferencí vyhledáte na booking.com. Pokud chcete pojmout výlet ekonomicky, jistě se budete ohlížet po nejlevnějších hostelech.
[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes Atlantique Airport{}airport.png|Nantes{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.