Letenky do Paříže přes víkend (bez volna v práci) – 1.931 Kč

Francie
Notre Dame, Paříž - Moyan Brenn, licence CC

Nejen k trávení adventního víkendu je vhodná zimní Paříž. Více než vánoční trhy totiž uvítáte romanci ve francouzských parcích zahalených barvami podzimu. K tomu vše vám dopomohou zlevněné lety na trase Praha – Paříž obou nízkonákladových dopravců operujících na této lince. Letenky (nejen) od pátku do neděle zakoupíte od 19 stokorun s tím, že na výběr je téměř jakýkoliv víkend do 2.300 Kč.

Na výběr jsou lety s easyJet a Transavií – liší se cílovým letištěm a časy letů. Problém však není ani v jejich kombinaci.

  • Praha – Paříž CDG od 1.931 Kč na easyjet.com
  • Praha – Paříž Orly za 2.245 Kč na transavia.com
  • Cesty od října do prosince

Je-li pro vás čas důležitý a nechcete si skutečně brát volno v práci, pravděpodobně sáhnete po pátečních letech na letiště Orly. Právě sem totiž odlétají lety z Prahy v 19:35, zatímco na CDG o 3 hodiny dříve.

Letenky přes víkend do Paříže
Letenky přes víkend do Paříže

Doprava z letiště: Jak se dostat z letiště Charles de Gaulla se dozvíte na této stránce – Paříž CDG. Z Orly jezdí tramvajová linka na stanici metra, cesta bude kratší a levnější – využijete pouze 2 lístky.

Při výběru ubytování nezapomeňte zohlednit také cestu z letiště, abyste zbytečně nepřejížděli celé město. Cenově se Paříž pohybuje od 1.000 Kč za noc během podzimních víkendů.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Iva 14.8.2015, 12:17

    Ahoj, diky za tip:-) Muzu se jeste zeptat jestli nemas tip na nejaky v poho hotel za prijatelnou cenu. Diky

  • Petr 13.8.2015, 21:21

    Děkuji za tip, toto jsem přesně potřeboval! A k tomu TGV do Lyonu 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.