Letenky do Portugalska: Porto – 1.803 Kč

, licence CC

Další zajímavou letenkou do Portugalska je let na trase Norimberk – Porto. Nízkonákladový dopravce Ryanair totiž letos zahájil provoz 6 nových linek z tohoto letiště a mezi letními destinacemi je právě i Porto, kam poletíte za 71€.

Je možné odlétat 16. nebo 23.dubna s libovolným návratem. Počet letenek je však velmi omezen, proto s rezervací neváhejte. 71€ je konečná cena za zpáteční letenku vč. tax i poplatků. Cestovat však můžete pouze s příručním zavazadlem.

V Portu může být i levně

Hledáte-li opravdu low-costový výlet, využijte Smart nabídek na ubytování v Portu. Dvoulůžkové pokoje pak vycházejí jen na 380 Kč pro 2 osoby. Rezervuj ubytování v Portu ještě dnes.

Pro výlety do okolí si půjčte auto. Týdenní pronájem Vás vyjde při zvolení nejnižší kategorie na 2.620 Kč ! Pro nejnižší ceny využijte tento srovnávač autopůjčoven >>

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Porto{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Tomáš 15.2.2013, 09:40

  dobry den je možné zjistit termín kdy letet?

  • Dave 15.2.2013, 09:48

   Podívejte se na stránky Ryanair.com a vyberte si vyhovující datum. Ceny se mohly od dob uveřejnění příspěvku zvýšit.

 • Tom 14.2.2013, 14:49

  Dobrý den,

  můžu letět, pokud mám propadlý cestovní pas? nestihnu si do té doby zařídit nový…Díky.

  • Dave 14.2.2013, 17:06

   Do Portugalska Vám bude stačit platný občanský průkaz 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.