Letenky do San Juan, Portoriko (leden – březen) – 12.999 Kč

, licence CC

Zajímavou destinací v Karibské oblasti je ostrovní stát Portoriko. Zpáteční letenky zakoupíte za 676 $ s charterovou společností Condor.com Letenky je nutné kupovat na americké mutaci stránek k docílení nejvýhodnější ceny v dolarech. Termínů pro cesty není mnoho, jedná se o doprodej volných kapacit na leden až březen tohoto roku. Jako příklady uvádím odlet 6. a přílet 13. února z letišť:

  • Vídeň – San Juan za 676$ – 12.999 Kč
  • Praha – San Juan za 721$ – 13.864 Kč

San Juan, Portoriko – vízum

San Juan je hlavním městem tohoto ostrova Portoriko, taktéž jako Puerto Rico. Náleží do souostroví Velké Antily v Karibském moři. Při svých cestách si nařídíte na hodinkách o 5 hodin méně, ve směnárně směníte na dolary a s místními se domluvíte anglicky a španělsky. Portoriko je přidružený stát k USA a pro vstup se uplatňují stejné podmínky. Budete tedy muset vlastnit elektronické potvrzení o vstup na americké území ESTA.

Hotely v Portoriku

Levné ubytování na tomto ostrově v Karibiku můžete hledat na největším hotelovém portálu Booking.com V samotném San Juanu začínají ceny hotelů na 1.127 Kč pro 2 osoby s možností zrušení rezervace zdarma. Server Booking.com garantuje nejnižší ceny za ubytování.

Např. ubytování na 6.-13.února (dle výše zmíněných letenek) vychází nejlevněji na 8.690 Kč + 1.400 Kč na dani.

Nevíte-li kam v zimě za prohřátím kostí, Portoriko Vás jistě nezklame. Bílé písečné pláže lemované palmami a teploty celoročně dosahujících 29°C s průměrnou teplotou vody 25°C v tomto cestovním období.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Juan, Puerto Rico{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“San Juan, Puerto Rico“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.