Letenky do USA: Miami / New York z Prahy- 13.100 Kč

, licence CC

V tomto příspěvku představím 2 současně probíhající akce na letenky na východní pobřeží Spojených států amerických.

MIAMI – Florida

Současná promo akce na letenky na východní pobřeží USA od společnosti TAP Air Portugal dovoluje zakoupit zpáteční letenky z Prahy s příletem na Miami a zpět z Miami do Vídně zakoupíte za 13.100 Kč na období duben / květen 2013.

Při své cestě do USA budete mít delší přestávku v Lisabonu. Přestup bude trvat téměř 12 hodin, avšak při cestách s TAPem máte nárok na bezplatné ubytování v Lisabonu vč. transferu z letiště. Pro tuto službu prosím kontaktujte po vystavení letenky zákaznické centru na české adrese info@globair.cz

Přehled všech termínů naleznete v kalendáři letenek do Miami >>

NEW YORK

Dalším zajímavým úlovkem jsou letenky z Prahy do New Yorku za 13.700 Kč s tím, že cena je platná od dubna do září vč. letních prázdnin! Lety jsou operovány se společností British airways a následně z Londýna s Virgin Atlantic.

Kalendář s možností výběru termínů naleznete zde – New York letenky

Multicity New York – Miami

Možná byste rádi projeli východ USA od New Yorku až po Miami. Poté je nesmysl se znovu trmácet na sever. Zkuste tedy letenky do New Yorku a zpět odlet z Miami. Detail nabídky naleznete v tomto starším příspěvku letenky Miami + New York

Vstupní procedury do USA

Před první návštěvou je nutné si nechat potvrdit povolení ke vstupu. Tzv. ESTA je formulář, který bez problémů vyřídíte z domova online. Na adrese americké vlády ohledně ESTA si za 14$ vyplníte krok za krokem v češtině formulář a ihned (max do 48h) obdržíte povolení pro vstup. Podmínkou je platný biometrický pas (ten s plastovou stránkou).

Ubytování nebo půjčení auta ?

Pokud hledáte ubytování v místních hotelech, přijde Vám vhod rezervace z domova. Většinou není u cen připočítaná taxa, tato informace je však vždy zobrazena u konkrétní nabídky. Využijte aktuální nabídky hotelů se slevou 50% a více po USA.

Pro detailní prozkoumání amerického kontinentu doporučuji zapůjčit osobní automobil -nejlépe kabriolet 😉 K tomu Vám může dopomoci srovnávač cen autopůjčoven od všech hlavních hráčů na trhu.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png|Miami{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.