Letenky Dublin

Nevíte si rady s nákupem letenek do Dublinu? Přečtěte si následujících pár rád a získejte tak představu, kde nejlevněji zakoupit levné letenky do Dublinu.

Ačkoliv je Dublin hlavním městem Irska, a většina dopravců se může přetrhnout, aby nabídla letecké spojení do hlavních měst, mezi Prahou a Dublinem není nabídka příliš pestrá. Jste-li flexibilní co se míst odletu týče, zvolte raději letiště v Polsku. Bratislava či Budapešť na tom nejsou o moc lépe, ale přeci jen letenky do Dublinu z těchto letišť jsou přibližně o 1.000 Kč levnější než z Prahy.

Máme tipy i na levné ubytování. Rezervujte hotely v Dublinu již za 400 Kč / noc.

Praha – Dublin

Vydáte-li se na cestu z Prahy, nejlepší a zároveň nejlevnější je přímý let společnosti Aer Lingus. Tento irský dopravce létá do Prahy již několik let a dlouhodobě nabízí letenky v průměru za 3.000 Kč. Ovšem je nutné dodat, že v ceně je pouze příruční zavazadlo. Dokoupení zavazadla k odbavení je záležitostí cirka 500 Kč na jeden směr. Aer Lingus obvykle přichází několikrát ročně se slevou na letenky, a výjimkou není ani linka Praha – Dublin. S cenou pod 2.500 Kč však nepočítejte. Dlouhodobě však letenky z Prahy pod 3 tisíce jsou velmi výhodnou nabídkou.

Chcete-li mít jistotu nejnižší ceny, rezervujte letenky přímo na stránkách dopravce!

Letenky do Dublinu z okolních letišť

Pokud připadá v úvahu i cesta z letišť v blízkém okolí České republiky, vězte, že letenky do Dublinu pořídíte i pod 1.500 Kč. Tato cena je však akční nabídkou dopravce Ryanair. Obvykle lze zakoupit letenky za 2.500 Kč, neboť na letech do Dublinu chybí konkurence a dopravce tak nemá důvody tlačit cenu k zemi. K odletům lze využít tyto letiště:

Letenky i zde rezervujte přímo na stránkách ryanair.com a i u tohoto dopravce je nutné si připlatit za odbavené zavazadlo.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Celkový počet dotazů a odpovědí: 2

  • david 30.12.2014, 11:50

    dobry den chtel bich se zeptat kolik bi uvas stala letenka praha dublin je mi 20 let do 10 ledna bich chtel odletet prosim odepiste

    • Dave 30.12.2014, 11:58

      Dobrý den Davide, letenky do Dublinu zakoupíte na http://www.ryanair.com, tam najdete konečnou cenu včetně doplnkových služeb.