Letenky: Guadeloupe a Martinik – 10.532 Kč

Guadeloupe Martinik
, licence CC

Na nadcházející sezónu je možné již nyní zakoupit letenky z pařížského letiště Roissy (CDG) na souostroví Malé Antily v Karibském moři. Letět můžete na ostrov Martinik nebo Guadeloupe, oba ostrovy jsou součástí Francie, čili občané ČR nepotřebují vyřizovat vstupní vízum. Letenky můžete najít od ledna do června 2013 a zakoupíte je na stránkách aerolinií XL.com. Jako příklad uvádím let do Martiniku v období 10.-17.ledna a do Guadeloupe 12.-19.ledna 2013 a to za 408 €.

Pokud bádáte jak se dostat na letiště v Paříži, čtěte dále. Levné letenky doporučuji zakoupit již nyní na stránkách easyJetu, zpáteční letenka z Prahy Vás tak může stát +- 1.200 Kč.

Ubytování v Martiniku na týden pro 2 osoby sežene již za 15.000 Kč v 3* hotelu Mercure Diamant. Týden na Guadeloupe Vás bude stát ve 4* hotelu 18.000 Kč, pokud budete mít štěstí, naleznete volné termíny i v hotelech nižší kategorie a dovolená Vás tak vyjde levněji. Bohužel je nutné si hotel rezervovat již nyní, abyste dosáhli na nejnižší ceny a měli jistotu nevyprodání termínů.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Guadeloupe{}1-default.png|Martinik{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Guadeloupe“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.