Letenky: Istanbul, Turecko (z Vídně) – 2.577 Kč

, licence CC

Pokud si každý rok lámete hlavu s tím co nakoupit známým pod stromeček, zaleťte si na nákupy do zahraničí. Ačkoliv by se každému ihned vybavil Londýn, New York či Milán – právě Istanbul je městem, které toho má taktéž mnoho k nabídnutí. Navštivte tak nákupní centra s módními značkami známých a renomovaných výrobců nebo zajděte do tureckých „bazarů„. Jedná se o lepší tržnice, kde si cenu vždy musíte usmlouvat.

Zpáteční letenky z Vídně do Istanbulu na letiště Sabiha zakoupíte za 104€, tedy 2.577 Kč přímo na stránkách společnosti Pegasus airlines. Letenky jsou dostupné od prosince 2012 do dubna 2013 na velké množství termínů. V ceně je zahrnuto také zavazadlo o maximální hmotnosti 20kg.

Pokud se budeme bavit o ubytování, tak v Istanbulu máte na výběr z 1.172 hotelů, přičemž nejlevnější pokoje začínají na 638 Kč za noc pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Istanbul“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.