Letenky: Kambodža, Thajsko, Singapur, Malajsie, Indonésie, Saigon – 11.647 Kč

, licence CC

Díky společnosti China Eastern Airlines je stále možné zakoupit výhodné multi-city letenky. Tentokrát lety s odletem z Říma a návratem do Frankfurtu (Londýna) přinášejí destinace v zemích jako Kambodža, Thajsko, Singapur, Indonésie, Saigonu nebo Malajsie.

Tarif platí pro odlety od 1.ledna do 31.března s maximální délkou pobytu 6 měsíců a ceny jsou následující:

FCO – HO ČI MINOVO MĚSTO – FRA za 11.647 Kč

FCO – PHNOM PENH – FRA za 11.790 Kč

FCO – KUALA LUMPUR – FRA za 12.207 Kč

FCO – BANGKOK – FRA za 12.235 Kč

FCO – SINGAPUR– FRA za 12.239 Kč

FCO – BALI (DENPASAR) – FRA za 12.441 Kč

NOVÉ

FCO – PHUKET – FRA za 12.235 Kč (nebo letenky z Krakova v jiné akci za 12.450 Kč)

Destinace můžete také kombinovat, tzn. přílet do KL a odlet ze Singapuru atd.! 

Levné letenky Bali - Cestujlevne.com
Levné letenky Bali – Cestujlevne.com

Jak do Říma (FCO) ? Pokud hodláte cestovat na lehko (vystačíte si při svých cestách s batohem na zádech), poté využijte přípojů se společností Wizzair z Prahy, případně Ryanair z Bratislavy. Pokud ke svým cestám potřebujete zavazadlo – zvolte raději z Prahy společnost ČSA nebo Smartwings, z Vídně pak Air Berlin. Letenky bez zavazadel zakoupíte do 1.000 Kč a se zavazadlem do 2.000 Kč ! Informace k letištím a dopravcům naleznete v horním menu.

Jak z Frankfurtu ? Tak tuto cestu snad nelze neznat! Jízdenky z letiště do Prahy zakoupíte od Student Agency za 1.500 Kč ať již cestujete s nebo bez zavazadla.

 Suma sumárum – z Prahy do JV Asie zakoupíte letenky na hlavní sezonu do 15.000 Kč, a to i do těch nejvíce žádaných a nejdražších (co se týče letenek) destinací !

[important title=“Pobyt na místě“]Ti znalejší z Vás jistě ví, že největší finanční zátěž činí právě doprava do JV Asie. Pobyt na místě se dá vyčíslit v nákladech na 100 – 400 Kč / den / osoba (ubytování, půjčovné, benzín, strava, pití). Mnozí řeší ubytování až na místě dle situace. Pokud se však rozhodnete využít rezervací hotelů online z domova, můžete využít našeho přidruženého prodejce Booking.com[/important]

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png|Ho Chi Minh City{}1-default.png|Phnom Penh{}1-default.png|Denpasar{}1-default.png|Kuala Lumpur{}1-default.png|Singapur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.