Letenky: Kaunas, Litva – 155 Kč (MC PrePaid)

Litva
, licence CC

Pro majitele platební karty MasterCard PrePaid (zdarma k zařízení na http://g.moneybookers.com/mastercard/en/ ) nabízím kombinaci letenek od společnosti Ryanair z polské Vratislavy (WRO) do Kaunasu v Litvě. Cestu podniknete bez nutnosti nocování s velmi dobrými časy na přestup. Na zpáteční cestě máte však něco málo přes hodinku, proto bych doporučil jako záložní plán koupit ještě jednu letenku za 12 Kč na pondělí.

Kombinace letů je dostupná od září do listopadu ve dny po-pá. Nabízí se také možnost navštívit i Oslo a vrátit se zpět až v pondělí.

Kaunas nebo nedaleký Vilnius ? Výběr je jen na Vás, proč ale nepoznat obě tyto města ležící jen pár desítek minut jízdy od sebe. Ubytovat se můžete také na střídačku. Kaunas Vás přivítá s cenami od 632 Kč za dvoulůžkový pokoj a Vilnius nabídne ceny od 505 Kč !

Levné letenky Kaunas
Levné letenky Kaunas

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kaunas{}1-default.png|Vilnius{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Kaunas“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.