Letenky: Los Angeles / San Francisco / Las Vegas – 13.719 Kč

, licence CC

Společnost American airlines nasadili mimo tarifu na Havajské ostrovy – odkaz na akci, také zajímavý tarif na západní pobřeží USA. Odlétat můžete v kombinaci z následujících letišť – Praha (PRG), Budapešť (BUD) a Varšava (WAW). Nejlepší ceny dosáhnete při kombinaci BUD + WAW. Kombinace BUD + PRG vychází na 15 tisíc, což je stále velmi výhodná cena.

Tarif je dostupný od 11.září do 31.března 2013 s maximální délkou pobytu 3 měsíce. Nechť je příkladem 29.11.-7.12. Online rezervace letenek Los Angeles / San Francisco / Las Vegas při kombinaci BUD + WAW za cenu 13.719 Kč.

Do Budapešti dojedete od 300 do 400 Kč a Varšavu můžete zakoupit od 6 Kč do 400 Kč !

Ubytování Vás vyjde na jednu noc pro 2 osoby následovně: Los Angeles934 Kč, Las Vegas 334 Kč, San Francisco885 Kč – čili opravdu se nejedná o žádnou drahou záležitost. Například ve Vegas zakoupíte za tuto akční cenu 3* hotel ! Ať už si vyberete jakoukoliv z těchto tří destinací, doporučuji zapůjčit auto, které na týden vychází od 4.000 Kč a procestovat celou tuto oblast ! Troufám si říct, že při nákladech v cestě ve 4 se lze dostat i na cenu 20 tisíc za osobu vč. vstupů do parků atd. !

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Los Angeles{}1-default.png|San Francisco{}1-default.png|Las Vegas{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.