Letenky: Manila, Filipíny – 13.025 Kč

Filipiny Malajsie
, licence CC

Cestovatele mířící nejen Filipíny může zaujmout tarif aerolinií Air China. Zpáteční letenky z Milána (MXP) do Manily a s návratem do Mnichova (MUC) nebo Frankfurtu jsou dostupné za 13.025 Kč. Tarif omezuje minimální pobyt na 7 dní a maximální na 6 měsíců. Odlet musí být uskutečněn od 19.srpna do 18.prosince. O necelých 800 Kč jsou dostupné letenky s odletem až do 31.března 2013. Jako příklad uvádím cestu v období 15.listopadu – 18.prosince. Online rezervace letenky.

Mezi další zajímavé destinace patří

Hong Kong – 12.090 Kč

Kuala Lumpur – 13.179 Kč

Do Milána (MXP) se snadno dopravíte jak z Prahy, tak i z Brna nebo Bratislavy. Letenky do Bergama, nedaleko Milána, zakoupíte do 500 Kč vč. poplatků u společnosti Wizzair nebo Ryanair – následný transfer by Vás neměl stát více jak 10 €. Případně můžete letět přímo na letiště Milán (MXP) z Prahy se společností easyJet.

Zpět z Mnichova nebo Frankfurtu využijte linek Student Agency, které míří přímo z letiště do Prahy.

Ubytování v Manile, Hong Kongu a Kuala Lumpur najdete pod těmito odkazy.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Manila{}1-default.png|Hong Kong{}1-default.png|Kuala Lumpur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.