Letenky na Portoriko během podzimu z Milána za 8.990 Kč

Portoriko
, licence CC

Naplánujte si kombinaci plážové dovolené s městskou turistikou a vydejte se na přelomu podzimu a zimy do Karibiku. Zpáteční letenky z Milána do portorického San Juanu s krátkým či delším přestupem v Madridu zakoupíte za 8.990 Kč. Při cestě tam počítejte s návštěvou Milána, cesta zpět ideálně navazuje na večerní přípoje do Prahy, viz níže.

  • Miláno – San Juan za 8.990 Kč rezervuj >>
  • Miláno – San Juan – Madrid – Miláno za 9.198 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do 30.11.2016
  • Možnost stop-overu v Madridu

V ceně je zahrnuto zavazadlo do 23 kg.

Screenshot letenek na Portoriko za 8.990 Kč
Screenshot letenek na Portoriko za 8.990 Kč

Před cestou

Portoriko je součástí USA, proto je nutné mít platné povolení ke vstupu ESTA. Vyřídíte jej online za 14 $.

Do Milána na letiště Malpensa se pak levně a snadno dopravíte dvakrát denně s aerolinkou easyJet, která nabízí zpáteční lety z Prahy okolo 1.600 Kč.

Ubytování si vyhledejte přehledně na booking.com s cenami okolo 1.100 Kč za pokoj, případně dejte přednost před klasickými hotely soukromým apartmánům, které najdete pomocí služby Airbnb.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Tony 23.8.2016, 09:07

    Dobrý den, přesně tohle by mě taky lákalo. S Carnivalem jsem už také dvakrát plul, nicméně letenky už nejsou k dispozici. Kdyby prosím někdo o nějakých do Portorika věděl, dejte vědět!

  • David E. 19.8.2016, 13:40

    Díky za tip! Koupeno – s jednodenním stopoverem v New Yorku. Cena z Prahy pak celkově 11500,-kč vč. navazujícího letu a zavazadla u Easyjet. Z Portorika pak odplouvá výletní loď Carnival na Barbados, St. Lucia, St. Maarten, St. Kitts, St. Thomas. Cena za týdenní plavbu all incl. (akorát alkohol se platí) je vč. tax kolem 600 USD. S Carnival jsem už dvakrát plul a mohu jen doporučit.. 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.