Letenky na Seychely během léta z Říma – 9.155 Kč

Seychely
pláž Anse Lazio na Praslinu, Seychely - Zaňková, licence CC

Vydejte se za letní dovolenou o kus dál, než jen ke Středozemnímu moři. Na romantický pobyt do Seychelské republiky si zaletíte během května a června při odletu z Říma již za 9.155 Kč. Operujícími aerolinkami jsou Ethiopian Airlines a Emirates, kteří zároveň nabídnou i dvou denní stop-over v Dubaji.

 • Řím – Mahé za 1.501 zl / 9.155 Kč rezervuj >>
 • Řím – Dubaj – Mahé za 1.593 zl / 9.710 Kč rezervuj >>

Rezervace probíhá na stránce flipo.pl, což je polská odnož slovenského prodejce Pelikan.sk.

Letenky na Seychely přes Dubaj
Letenky na Seychely přes Dubaj

Snadný přípoj do Říma

Přesně na ideální přestup bez nutnosti delšího čekání nabízí přímé spoje z Prahy do Říma italské aerolinie Alitalia při ceně 3.059 Kč včetně zavazadla k odbavení. Při cestě tam i zpět máte na přestup ideální 4 hodiny v závislosti na vybraném dni letu. Letenky dokoupíte v našem vyhledávači letenek.

Co na Seychelách?

Koupání, šnorchlování a romantika na nejlepších plážích světa. K tomu, abyste se dobře zorientovali na ostrovech a v zemi obecně, jsme pro vás sepsali krátkého průvodce Seychelami.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Lukas 8.5.2016, 16:44

  myslíte že by sa sa to dalo rezervovať aj cez iný portál? rád by som si upravil niektoré prestupy aby som stihol pozrieť aj mestá po ceste 🙂

  • Dave 8.5.2016, 17:02

   Nenašel jsem žádný další… Co zadám na Amadeu, tak mi vyhodí plnou cenu – pelikán to zřejmě vystavuje pod EK a tím pádem je čeká menší pokuta nebo je v tom jiný chyták, který aktuálně nevidím.

  • Elu 8.5.2016, 17:33

   idealny by bol 2-tyzdnovy stopover v etiopii 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.