Letenky: Oslo, Norsko – 12 Kč

Norsko
, licence CC

Pro nadšence levného létání přináším zlatý kaviár. Zpáteční letenky z Vratislavi (WRO) jsou opět k dostání za neskutečných 12 Kč, respektive za 18 Kč kde máme na výběr více termínů. Nabízím přehled nejlevnější dnů, kdy tučně vyznačený den značí let za 6 Kč a normálním písmem let za 12 Kč ! Opakuji, že této ceny dosáhnete při platbě kartou MC Prepaid, kterou lze založit za 10€ ročně na Money Bookers. V opačném případě si připlatíte cca 300 kč za zpáteční let a letenky zakoupíte na stránkách Ryanairu.

Vratislav – Oslo Rygge: 5., 12., 14., 19., 26., 28. IX, 10., 17., 24., 26., 31. X

Oslo Rygge – Vratislav: 5., 10., 12., 19., 26. IX, 3., 8., 10., 17. X a 24. XI

Informace o tom, jak se levně dopravit na letiště ve Vratislavi naleznete výše pod odkazem nebo z horního menu v nabídce „Letiště“. Zpáteční jízdenky z Prahy lze při troše štěstí a připravenosti zakoupit taktéž za 12 Kč. Nikdy však nestojí více jak 800 Kč.

Informace o dopravě z letiště RYG. Zpáteční lístek do samotného Osla Vás vyjde na necelý 1 tisíc korun. Ubytování pro Vaší cílovou destinaci vyhledáte pomocí vyhledávače po pravé straně, případně sbalte teplejší spacák a užijte si severskou přírodu se vším všudy.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norsko{}1-default.png|Oslo Rygge airport{}airport.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Oslo, Norway“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.