Letenky: Peking, Čína – 9.075 Kč

Čína
, licence CC

Velmi atraktivní tarif na letenky do Pekingu si připravila společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Milána a návratem z Pekingu do Mnichova zakoupíte za 9.075 Kč. Jako příklad uvádím odlet z Milána dne 20.října a návrat z Pekingu do Mnichova dne 13.listopadu – online rezervace letenek.

Podmínky upravující tarif stanovují minimální pobyt ze soboty na neděli a maximální nesmí překročit 3 měsíce. Cesty nejsou povoleny v období od 18.prosince do 30.prosince. Cestovat však můžete od 22.června do 30.listopadu 2012 a letenky jsou v prodeji do 18.července.

Do Milána se nejsnadněji dostanete s kteroukoliv nízkonákladovou společností v závislosti na odletovém letišti. Z Prahy létá společnost easyJet nebo Wizzair – ta Vás dopraví na letiště v Bergamu. Stejně tak jako z Brna, Bratislavy nebo mnoha polských letišť doletíte do Bergama za pár stovek se společností Ryanair.

Z Mnichova se do Prahy dopravíte pohodlně autobusy společnosti Eurolines za 500 Kč.

Ubytování v Pekingu můžete zarezervovat online již od 470 Kč za pokoj pro 2 osoby v 2* hotelu.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Peking{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Beijing“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.