Letenky z Prahy do Bergama a Bruselu (út-st) za 538 Kč

Belgie Itálie
, licence CC

Využijte výhodně naceněných letenek z Prahy na dvou denní návštěvu italského Bergama či belgického Bruselu. Ryanair nabízí zpáteční letenky za 538 Kč, ale pouze v termínech úterý–středa s 24 hodinami pobytu. Na výběr jsou tři dostupné termíny během listopadu a prosince. Alternativou je pak nová linka z Ostravy do Bergama za 430 Kč.

Fungují termíny 22.–23. a 29.–30.listopad a 13.–14.prosinec.

Alternativou jsou lety z Ostravy za 430 Kč v termínech čtvrtek–neděle, které můžete též zkombinovat s lety z Prahy.

V ceně letenek jsou zahrnuty 2 kusy příručních zavazadel – první s rozměrem 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Před cestou

Nezapomínejte na cenu dopravy z letiště. Zatímco z Charleroi do Bruselu budete platit 28 € za zpáteční cestu, v případě Bergama si zakupte 24 hodinový lístek za 5 €, který platí i na lanovou dráhu do Citta Alta. Do Milána stojí jízdenky 10 € za zpáteční cestu.

Za noc v hotelu počítejte zhruba 1.250 Kč za pokoj.

V případě cesty do Itálie doporučujeme strávit čas spíše v Bergamu, které je mnohými cestovateli upřednostňováno před samotným Milánem.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • mik 1.11.2016, 15:35

    Doufam hlave ,ze lety z Ostravy, ale i z Prahy vydrzi i na letni obdobi, protoze jak Bergamo, tak i Brusel Charleroi jsou idealni letiste, pro pokracovani dal s Ryanairem za levno
    Bergamo je urcite lepsi a jsou z nej nabidky na Recko, ostrovy , Charleroi je zase dobre pro Kanarske ostrovy z obou letist jsou samozrejme i dalsi atraktivi mista ( Spanelsko, Portugalsko )
    Bergamo stoji za to i na kratky vylet

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.