V létě do Řecka, Černé Hory a na Kypr – 2.738 Kč

A day is over... / Giorgos, licence CC

Patříte-li mezi milovníky slunného Řecka, preferujete známý a oblíbený poloostrov Chalkidiki a doteď jste cestovali do této destinace několik hodin v autobuse nebo jste kupovali předražené letenky, nyní můžete všemu dát definitivně vale. Zpáteční letenky z Prahy do Soluně, jakožto výchozího bodu k cestě na Chalkidiki, koupíte za bezkonkurenční cenu 2.738 Kč, a to na celé léto 2014. K tomu všemu se můžete na celou cestu zabalit do 30 kg kufru.

Na křídlech AirSERBIA se za nejlepší ceny dopravíte také do dalších destinací, jako jsou Atény, Larnaka, Istanbul, Bukurešť, Skopje, Podgorica nebo Tivat. Se srbskými aeroliniemi poletíte do všech destinací z Prahy s krátkým přestupem v Bělehradu.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte zahrnutou přepravu zavazadla k odbavení do 30 kg a standardního příručního zavazadla 8 kg.

Letenky do Soluně
Praha – Soluň

Změna termínu a počtu osob

Po kliknutí na kterýkoli odkaz změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Případně můžete napsat dotaz o letenku do komentářů níže.

Do téměř všech destinací si vystačíte s platným občanským průkazem se strojově čitelnou zónou, jen do Turecka budete potřebovat cestovní pas. Při přestupu v Bělehradu si vystačíte s občanským průkazem, Srbsko již nevyžaduje cestovní pas.

Ubytování – hotely, penziony, prázdninové apartmány

Pokud budete požadovat klasické ubytování v hotelu nebo penzionu, hledejte nabídky na booking.com, pokud byste si chtěli pronajmout třeba prázdninový dům nebo apartmán, hledejte na nabídky na airbnb, kde zároveň získáte slevu 495 Kč na svou první rezervaci.
[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tivat, Černá Hora{}3-default.png|Podgorica, Černá Hora{}3-default.png|Soluň, Řecko{}3-default.png|Atény, Řecko{}3-default.png|Larnaka, Kypr{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

 • Kamila 12.1.2014, 17:50

  Ahoj,
  chtěli bychom duben nebo květen na Kypr, myslíte, že je možnost, že přijde nějaká akce nebo máme rezervovat letenku (Praha-Larnaca 4049kč) už teď?
  Díky za odpověď

  • Lukáš Horák 12.1.2014, 18:07

   Ahoj Kamilo, letenky z Prahy na Kypr za tuto cenu jsou po dlouhé době nejnižší, nehledě na to, že máte v ceně 30 kg zavazadlo. Levnější letenky bys mohla pořídit z Polska, Německa, případně Maďarska, ale náklady na dopravu, letenku a zavazadlo cenu letenky z Prahy překročí velmi snadno.

 • Jakub J. 19.12.2013, 18:53

  Levna letenka do Keni nebo na Zanzibar 🙂 skvely darek pod stromecek

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.