Letenky: RIO DE JANEIRO, Brazílie – 10.390 Kč

Brazílie
, licence CC

Vedle akčních tarifů do Spojených států amerických, o kterých jsem Vás informoval několik dní zpět, máte možnost zakoupit také zpáteční letenky do Brazílie. Letenky na trase Milán – Rio de Janeiro – Praha zakoupíte za příjemných 10.390 Kč. Výhodou těchto letenek je fakt, že odlet z letiště Milán Linate je v 21:00 a není tedy nutné nikde nocovat, ale pohodlně přípoj sladit s touto letenkou. Termíny až do března 2013 !

Rezervaci provedete velmi snadno díky výběru nejlevnějších letenek v tomto Kalendáři >>

Jak do Milána? Za pár stovek z Prahy, Brna, Bratislavy či kteréhokoliv jiného letiště! Dopravu zvolte buďto na letiště Milán Malpensa (MXP) nebo ve většině případů na letiště Bergamo (BGY), odkud do centra dojedete se společností Terravision za 5€. Z centra Milána na Linate je to necelých 7km, což průměrný chodec urazí za necelou 1 hodinku.

Ubytování v Riu Vás nemusí stát více jak 675 Kč za noc pro 2 osoby.

[insetleft title=“14 dní v Riu“]za 19.939 Kč[/insetleft]Příkladem nechť je cesta s odletem z Prahy dne 25.února 2013 v 10:50 a příletem do Bergama v 12:10 se společností Wizzair, a to za cenu 647 Kč. S poklidným přesunem na letiště Linate zvládnete i oběd v italském stylu, za transfer Bergamo – Milán si připočtěte k cestě 125 Kč. K večeru odlet směr Jižní Amerika! Pobyt v hotelu na 14 dní Vás bude stát (2 osoby) 17.555 Kč – tento hotel nabízí snídaně zdarma a je ideálně umístěn mezi plážemi Copacabana a Ipanema. Odlet z Ria proběhne 10.března 2013 přímo do Prahy. Celkové náklady na cestu a ubytování se snídaní vycházejí pro 2 osoby na 39.879 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Rio de Janeiro“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.