Letenky: Rio de Janeiro, Brazílie (z Prahy) – 10.227 Kč

Brazílie
, licence CC

V návaznosti na akci, kterou jsme uveřejnili včera večer Ženeva – Rio de Janeiro – Amsterdam nyní nakombinujeme letenky od společnosti ČSA, kdy za konečnou letenku Praha – Rio – Praha zaplatíme pouze 10.227 Kč, tedy o 5 tisíc levněji než lze nyní letenky zakoupit.

K zakoupené letence do Ria jednoduše přidáte letenky zakoupené na stránkách ČSA, kde jako Typ cesty zvolíte Jiný návrat a vyplníte následující routing: Praha – Ženeva a Amsterdam – Praha. Výhodou je samozřejmě tzv. full service, tedy občerstvení, pohodlnější let s klasickým dopravcem a hlavně je v ceně zahrnuto zavazadlo po celou dobu cesty. Nehledě na časové úspory.

Zavazadla: v rámci letů s ČSA máte nárok na příruční zavazadlo a 1x odbavené o max hmotnosti 23kg. V rámci letenek do Brazílie jsou bezplatně přepravována 2 zavazadla každé o max hmotnosti 23kg.

Příkladem cesty je rezervace letenek u ČSA na 15.11. a 5.12., kde odlet z Prahy je 6:55 a přílet do Ženevy v 8:30, následně pokračujete spojem v 17:30 nebo v 18:40 do Říma a odtud po 3 hodinovém přestupu do Brazílie. Zpět je přílet odlet z Brazílie 4.12. a přílet do Amsterdamu 5.12. v 11:30, odlet z Amsterdamu do Prahy v 19:35.

UBYTOVÁNÍ. Ceny v samotném Riu začínají na 699 Kč za 2 osoby / noc.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Rio de Janeiro“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

 

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.