HIT Letenky: St. Denis, Reunion – 12.518 Kč

Reunion
, licence CC

Poděkování Łukaszovi W. za tento tip!

Na stránkách francouzské letecké společnosti XL airways naleznete na období od 6.prosince 2012 do 24.října 2013 letenky z Marseille na letiště Roland Garros v Reunionu za cenu 505€! Reunion je exotický ostrov nacházející se mezi Madagaskarem a Mauriciem, kam se letenky dlouhodobě pohybují okolo 25 tisíc! Nechť je příkladem rezervace letenek na 28.ledna – 5.února 2013.

Jak do Marseille? Velmi snadno a levně přímou linkou společnosti Air France z Prahy! Zpáteční letenka vyjde na 2.583 Kč a to vč. zavazadel. Pokud však upřednostňujete low-cost dopravce, cestujete tedy bez zavazadel, nejsnadnější cesta vede přes Brusel (CRL), Eindhoven (EIN) nebo Londýn (STN) s Ryanairem.

Víza nejsou potřeba k návštěvě této země. Stačí minimální platnost 6 měsíců. Místní měnou je evropské Euro a poslední záludnou otázkou bývá očkování – žádné speciální není potřeba. Postačíte si s klasickým očkováním z ČR.

Ubytování Vás nepřijde draho! Ačkoliv Reunion patří k  velmi luxusním a exotickým destinacím, ceny na tomto ostrově jsou velmi přijatelné!

Př. celé cesty! : Z výsledků ankety zaznívaly přání tipu: kompletní cena dovolené atd. Proto vycházím vstříc a příklady začnu dělat!

Hlavní letenky, tedy Marseille – Reunion volím na data 28.1.-5.2. 2013 – 12.518 Kč /os. K tomu zvolím nejlevnější letenky z Prahy s Air France na data 27.1.-6.2. 2013 za 2.583 Kč– zůstávám tedy noc v Marseille, jelikož jsem toto město ještě neviděl a je škoda si ho neprohlédnout. Cenu za pokoj v Marseille z 27. na 28.ledna volím dle libosti od 737 Kč za noc pro 2 osoby. Osobně si vybírám 2* hotel v centru s akční nabídkou za 1.155 Kč. Ubytování v Reunionu vybírejte z této nabídky na data 29.1.-5.2. (data skáčou kvůli letu trvajícím 12hodin a časovým pásmům). Můžete si vybrat 4* hotel se snídaní na 7 nocí pro 2 osoby za 20.065 Kč nebo levnější 2* hotel za 9.885 Kč, výběr je již na Vás! Celkové náklady se tedy bez stravy, autopůjčovny / MHD vyšplhají na 26.288 Kč při ubytování ve 4* hotelu nebo na 21.198 Kč v 2* hotelu!

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reunion{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Reunion“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.