Švýcarsko: Basilej, Zurych nebo Ženeva od 1.413 Kč

, licence CC

Pohled na Lucern by Fabrice Blanc / wikipedia

Na švýcarskou čokoládu a návštěvu švýcarských pohoří můžete letět taktéž z Prahy. Společnosti Swiss a ČSA nabízejí na následující měsíce velmi zajímavé ceny na svých linkách. Z Prahy můžeme letět do Basileje, Ženevy nebo Curychu. Lety jsou dostupné v průběhu letních měsíců bez omezení délky pobytu. V ceně je taktéž zdarma zavazadlo k odbavení do hmotnosti 23kg.

  • Rezervujte na následujících stránkách:
    • Praha – Basilej za 2.186 Kč najdete na Swiss.com/basel
    • Praha – Zurych za 2.997 Kč rezervujte na ČSA.cz/curych (kalendář letenek)
    • Praha – Ženeva za 3.270 Kč je dostupné v rezervačním systému ČSA.cz
  • Cestovní období od května do konce října

Pokud hledáte levné parkování u letiště, využijte akčních cen společnosti GOparking.cz při využití promo kódu pro naše čtenáře – CLC001

Letenky z Drážďan od 1.413 Kč

letenky easyJet DRS - BSL
Přehled nejnižších cen v měsíci

Zajímavou variantou pro severočechy je linka společnosti easyJet z Drážďan do Basileje. Zpáteční letenky v těchto měsísích startují již na 1.413 Kč, plus poplatek za rezervaci 300 Kč, který je účtován nezávisle na počtu cestujících. K těm úplně nejlevnějším cenám se dostane při využití tohoto tipu – easyJet levnější letenky ze zahraničí.

Ubytování

Pokud se vydáte na poznávací cestu do těchto metropolí, počítejte s tím, že cena letenky bude menším podílem v celkovém rozpočtu. Ušetřit můžete například využitím nabídek v akci – akční hotely Švýcarsko. Spíše však doporučuji se ubytovat v některém z nabízených hostelů.
[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Zurych{}firstaid.png|Basilej{}firstaid.png|Ženeva{}firstaid.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.