Letenky trase Mnichov – LIMA – Londýn za 9.800 Kč

, licence CC

Foto: kugita / čtenář cestujlevne.com

Pokud jste nestihli rezervovat zpáteční letenky do Jižní Ameriky v minulých akcí, můžete situaci napravit nyní. Letenku na trase Mnichov (MUC) – Lima (LIM) – Londýn (LHR) zakoupíte za 9.800 Kč se společností TAM airlines. Bohužel ani nyní nenaleznete letenky na letní prázdniny.

  • Rezervace na cestujlevne.com/letenky, případně na TAM.com/lima
  • Multicity letenky na trase: MUC – LIM – LHR
  • Za menší příplatek můžete taktéž zvolit kombinaci s městem Cuzco (trasa MUC – LIM / CUZ – LHR za 10.651 Kč)
  • Cestovní období: do 15.června
  • Př. data: 23.05. – 03.06. (+/- 3 dny), 29.05. – 10.06. (+/- 1 den)

Do Mnichova autobusem

Jízdenky na mnichovské letiště rezervujte u společnosti Student Agency. Jízdenky z několika měst v ČR s příjezdem přímo na letištní terminál zakoupíte do 500 Kč.

Jak z Londýna

Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow (LHR) na sousedící letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všichni hlavní hráči na lowcostovém trhu. Letět tak můžete do Brna, Ostravy, Bratislavy a samozřejmě Prahy.

Peru – vízum

Vstupní podmínky nevyžadují po občanech ČR a SK vstupní vízum. Délka pobytu však nesmí přesáhnout 90 dní. Při své návštěvě neopomeňte především Machu Pichu, Titicaca, Arequipu a planinu Nazca.

Levné hotely v Limě

Finanční rozpočet Vám rozhodně nezatíží ani ubytování v tomto městě. Levné hotely v Limě začínají na 306 Kč za 2-lůžkový pokoj.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lima, Peru{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.