Letenky: výprodej letenek ČSA od 2.203 Kč

, licence CC

Velmi příznivé ceny si připravil tuzemský dopravce pro aktuální výprodejovou akci. V minulosti již výhodné letenky ještě osekal o pár desítek korun a nyní prodává lety do destinací: Budapešť, Düsseldorf, Varšava, Košice, Milán, Berlín a Stuttgart za cenu +- 2.222 Kč !

Chci letenku za výprodejovou cenu od ČSA >>

Prodej letenek je limitován do vyprodání zásob a omezen posledním dnem v tomto týdnu. Platí pro cesty v období leden – březen 2013 !

Ještě nejste členy věrnostního programu OK Plus? Proč? Založení členství >> je snadné a bezplatné. Co můžete získat? Nejsnadnější cesta vede k jednorázovému vstupu do VIP salónků. Tento vstup získáte za 5.000 mil. Výhodou je fakt, že za registraci obdržíte vstupní bonus 2.000 mil a za každou rezervaci provedenou na stránkách ČSA dalších 1.000 mil. Pokud však doporučíte dalšího člena, obdržíte znovu 1.000 jako bonus. Cestujete-li ve dvou, jeden z Vás si na prvním letu vydělá 4.000 a druhý 3.000 – snadné že?

A jak doporučit člena? Při registraci naleznete kolonku „promo kód„. Do toho pole vložíte OK Plus číslo osoby, která Vás doporučila. Moje je např. 68345924 – to je pro případ, že byste mi chtěli udělat radost při registraci první osoby 😉

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.