Letenky z Bruselu: Jamajka / Punta Cana – 7.640 Kč

Foto: Sunset at Jamaica by jpockele / flickr.com, licence CC

Aktuální last minute letenky do Karibské oblasti můžete zakoupit za pouhých 298€ – tedy 7.640 Kč. Letenky jsou dostupné pro cesty v období od 4. do 29.května. Ke konečné ceně rezervace je připočítán manipulační poplatek ve výši 15€ nezávisle na počtu cestujících. V ceně je zahrnuto občerstvení za letu i zavazadlo o hmotnosti 25 kg.

Může Vás zajímat: Punta Cana z Vídně za 12.830 Kč květen / červen

Rezervujte letenky na

Hotely rezervujte zde:

Víza občané ČR ani SK do těchto destinací nepotřebují. Při odletu z letiště Punta Cana budete platit místní letištní daň 20$. Stejně tak při příletu je nutné zaplatit 10$ za turistickou kartu, kterou si můžete vyřídit již v Praze na zastupitelském úřadě.

Jak do Bruselu

Společnost Ryanair nabízí letenky z Bratislavy na toto období v levnějších termínech do 100€ za osobu. Počítejte s dostatečnou časovou rezervou, neboť budete muset přejet z letiště Charleroi (CRL) na hlavní Bruselské letiště. Případně zvolte odlet z Krakova (KRK), kde vycházejí letenky o pár stovek levněji.

Z Prahy je vhodné využít dopravce Student Agency, zpáteční jízdenky pořídíte za 3 tisíce. Jako poslední variantou a ekonomicky nejpřívětivější je cesta osobním autem. Vzdálenost z Prahy činí 900 km – čili ne více jak 10 hodin jízdy. Za 2 týdny parkování zaplatíte 54€.

Hotely Punta Cana

V oblasti Punta Cany můžete v tuto chvíli rezervovat hotely od 890 Kč pro dva. Jedná se však spíše o akci. Na stránkách booking.com naleznete téměř jen 4* hotely za ceny okolo 2 tisíc, proto doporučuji navštívit web otel.com, kde je podstatně větší a lacinější výběr. Zde kvalitnější 4* hotel zakoupíte do 12 tisíc pro 2 na jeden týden pobytu! Pro případ přehledu a nabídek cen zájezdů do Dominikánské republiky s cestovní kanceláří, můžete využít tento agregátor zájezdů.

Hotely Jamajka

Výhodou volby letenek na Jamajku je poněkud dostupnější ubytování. Hotely na Jamajce vycházejí podstatně levněji. Týden v 3* hotelu se snídaní Vás nemusí přijít na více jak 10 tisíc, 4* hotely jsou na tom v podobné cenové relaci.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Montego Bay{}3-default.png|Punta Cana{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.