Letenky z ČR na Maltu od 2.270 Kč

, licence CC

Foto: Valletta by Briangotts / wikipedia

Jarní návštěva nejmenšího ostrovního státu v Evropě může zaujmout nejednoho cestovatele. Pokud si složíte letenky od společnosti Ryanair, můžete letět z Brna na Maltu za 2.270 Kč. Dáváte-li přednost Praze, můžete odletět z Prahy a vrátit se zpět do Brna od 2.330 Kč. Případně zpáteční z Prahy vychází od 2.850 Kč. Z Prahy využijete dopravce Wizzair. Nabídku těchto letů naleznete zde. Tento odkaz slouží pouze k inspiraci, konečné ceny a routingy je nutné ověřit u prodejce.

Příklad rezervace Malta
Příklad rezervace Malta

Při zpáteční cestě je nutné nocovat v Bergamu (BGY). Za tímto účelem poslouží letiště nebo některý z hostelů v okolí.

Pokud upřednostňujete přímé lety bez nutnosti přestupu a hlavně nocování, využijte letenek z Wroclawi nebo Krakova. Tam ceny začínají na 1.890 Kč.

Cestování po Maltě

Cestování po Maltě je zážitkem na celý život. Místní doprava je totiž obsluhována typicky maltskými autobusy.

Pokud chcete být nezávislí, můžete si vypůjčit auto z autopůjčovny. Vyzvednutí na letišti v Maltě je samozřejmostí. Podívejte se na nejnižší ceny autopůjčoven na Maltě.

Hotely v květnu

Ubytování v květnu nebude příliš drahé. Sezona zde teprve začíná a tak není problém rezervovat luxusní 4* resort s All Inclusive za 2.075 Kč / noc / 2 osoby.

Pokud Vám individuální cestování příliš nesedlo, můžete se podívat na zájezdy na Maltu v tomto vyhledávači.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“8″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Alice 26.4.2013, 15:57

  Ahoj, chtěla jsem si zabookuvat jeden z letů, ale data z azair se neshodují s nabídkou aerolinek. Má ještě někdo takové zkušenosti? I výsledná cena se o něco liší, ale ne nějak podstatně…

  • Dave 26.4.2013, 16:16

   Ahoj,
   Ano tento problém tu je. Bohužel se jedná o aplikaci zdarma, tudíž drobné mouchy se mohou vyskytovat. Obecně je to ale vynikající pomocník.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.