Letenky z Prahy do Itálie: Miláno – 474 Kč

, licence CC

Wau, na celý únor můžete zakoupit letenky od společnosti Wizzair z Prahy do Milána jen za 474 Kč ! Jak informuje lucx v diskuzi tak letenek za necelou pětistovku dosáhnete v následujících termínech:

  • Praha – Miláno: 1, 4, 8, 13, 15, 20, 25, 27 i víkendy
  • Miláno – Praha: 1, 4, 11, 13, 18, 20, 27
  • a další termíny v následujících měsících začínající na 614 Kč
Příklad letenek: Praha - Milán
Příklad letenek: Praha – Milán

Cena 474 Kč je vč. tax a poplatků – tedy končená! Podmínkou je platba převodem na účet a cestování s příručním zavazadlem. Zároveň je cena platná pouze pro členy věrnostního programu této společnosti – Wizz Discount Klub.

Nejste členem? Nezoufejte, systém Vám sám nabídne při rezervaci členství a výsledná cena (pokud budete cestovat ve 2) za letenky a členství je 1.698 Kč – tedy 849 Kč na člověka a po celý rok můžete cestovat za nejnižší ceny nejen na linkách z Prahy, ale také Brna, Budapešti a dalších letišť.

Transfer z letiště do Milána

Aerolinka Wizzair létá na letiště Milán Bergamo (BGY). Pokud si nebudete chtít udělat výlet lanovkou do Citta Alta využijte přímého spojení z letiště s centrem Milána za pouhých 5€ – 125 Kč. Jízdenky rezervujte online na této adrese – Terravision / Bergamo. Cesta trvá 60 minut.

TIP na ubytování

Pokud se opravdu vydáte na cestu, rozhodně využijte tohoto TIPu od Cestujlevne.com – 4* hotel Ora City Milano za 1.011 Kč na noc pro 2 !

Další výhodné nabídky se slevou 50% najdete v tomto odkazu. Případně veškeré nabídky hotelů v celém Miláně od 768 Kč na noc.

Tak neváhej – máš tu komplet Eurovíkend v Miláně (letenky, transfer a 4* hotel) !

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milano{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.