Letenky z Prahy do Kanady: Toronto (leden-říjen) – 13.500 Kč

, licence CC

Velmi zajímavý tarif pro lety z pražského letiště do Kanady nabízí kombinace dopravců ČSA a JET airways s velmi krátkým přestupem v Bruselu. Mimo výhodu krátkého přestupu letenek z Prahy do Toronta také rozhodně všem přijde vhod i cestovní období, které je od ledna až do října vč. letních prázdnin. Maximální pobyt je omezen 3 měsíci.

Přehled všech dostupných termínů zobrazuje kalendář letenek do Toronta.

Vízum – Kanada

Před odjezdem rozhodně nezapomeňte vyřídit vstupní byrokratické náležitosti. Občané ČR potřebují vstupní vízum i pro turistické účely. Návod jak vyřídit kanadské vízum v Praze najdete na stránkách canadianinternational. Občané Slovenska mohou cestovat pouze s platným pasem bez nutnosti víz.

Hotely v Torontu

Nejlevnější ubytování v Torontu seženete již za 776 Kč na noc pro 2 osoby. Kvalitnější 3* hotely vychází do 1.500 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj blízko centra Toronta.

Při svých cestách nejen k Niagárským vodopádům můžete využít rezervaci automobilu skrz našeho partnera Rentalcars.com

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“8″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Toronto{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.