Letenky z Prahy do New Yorku (leden – srpen) – 8.490 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Stále akční ceny letenek předbíhají jednu nabídku za druhou. V tuto chvíli nabízí promo tarif bruselský národní dopravce – Brussels Airlines. V tuto chvíli můžete zakoupit multi-city letenky na trase Praha – New York – Mnichov / Vídeň. Ceny za danou letenku jsou konečné vč. tax a poplatků za zavazadlo. Vybírejte termíny z následujících kalendářů:

Podmínky tarifu omezují minimální pobyt nocí ze soboty na neděli. Naopak maximální pobyt je 3 měsíce ! Tarif je v prodeji do 2.ledna 2013, avšak jak z mnohých akcí již víme – letenky jsou vyprodány mnohem dříve než tento časový limit vyprší.

Bezesporu tato akce je nejlepší, kterou jsme tu v nedávné době měli. Cena sice není nejnižší, ale rozhodující je termín cesty. Letenky zakoupíte s návratem až v srpnu 2013 ! Pokud tedy chcete na léto do USA tak není lepší volby ! Nerozhodujte se příliš dlouho, letenek není neomezené množství a levnější ceny na léto 2013 rozhodně v 99% nedosáhnete ! 

Autobusem z Vídně / Mnichova do Prahy

Pokud nevíte jak zpět do Prahy, určitě vám přijde vhod tento odstavec. Jízdenky na trase Mnichov – Praha zakoupíte za 500 Kč. Z letiště ve Vídni zpět do Prahy pojedete za stejnou cenu – 500 Kč. Obě varianty zakoupíte nejen u společnosti Eurolines, ale také známější žluté firmy Student Agency. Přepravu zavazadel v autobuse máte samozřejmě v ceně.

Levné ubytování v New Yorku

Levné Ubytování v New Yorku je dostupné již za 1.053 Kč. Vzhledem k velmi levným nákupům nejen oblečení, doporučuji si zabalit do baťůžku a kufr nechat prázdný pro cestu zpět.

New York Pass a „vízum USA“

Pokud nejedete za velkou louži jen na nákupy, může Vám přijít vhod sleva na památky / turistické atrakce. Nezapomeňte tedy na New York Pass, se kterým ušetříte při vstupech na nejrůznější turistické místa. Pro vstup na americké území je dostačující platný biometrický pas a k němu elektronická žádost ESTA – ESTA za 14$ na 2 roky.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“New York“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

 

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.