Letenky z Prahy do Tirany – 4.356 Kč

, licence CC

Foto: Tirana – Spaz Tacular / wikipedia

Pro návštěvu Albánie a italských destinací je výhodné využít současného tarifu společnosti Alitalia. Letenky z Prahy do Tirany zakoupíte na velké množství termínů za 4.356 Kč. (Ne)výhodou jsou přestupy. Minimálně jeden přestup při Vaší cestě bude trvat téměř 20 hodin. Vybrat si můžete mezi Pisou, Milánem a Benátkami. Využijte této možnosti k návštěvě těchto destinací.

Měj info o akci jako první!

Příklad rezervace Tirana
Příklad rezervace Tirana
  • Rezervace na letuska.cz/tia
  • Po vyhledání chvilinku vyčkejte, než se objeví letenky za nižší cenu
  • Cestovní období po celý rok vyjma letních prázdnin (1.7.-31.8.)

V Pise (PSA) nemusíte řešit dopravu do centra, z letiště k Šikmé věži dojdete pěšky během hodiny. K přenocování se mohou hodit hostely v dané lokalitě. Víza do Albánie nejsou potřeba.

Levné a kvalitní hotely

Výhodou návštěvy Tirany je bezpochyby velmi levné ubytování. Výjimku netvoří ani 4* hotely s cenou pod 1.000 Kč za pokoj. Přehled dostupných hotelů a jejich cen naleznete zde – ubytování Tirana.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“8″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tirana{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.