Letenky z Prahy: Kolombo, Srí Lanka – 11.387 Kč

Sri Lanka
, licence CC

Pokud máte rádi naplánované cesty s předstihem a chcete o letních prázdninách zažít trocha exotiky, využijte této nabídky. Zpáteční letenky z Prahy na Srí Lanku zakoupíte za konečnou cenu 11.387 Kč vč. odbaveného zavazadla o max hmotnosti 23kg. Tyto lety jsou operovány společnostmi ČSA a Etihad. Odlétat můžete od dubna do konce července 2013, a to každou středu nebo neděli s příletem vždy v úterý.

Online rezervace letenek Praha – Kolombo >>

[notice]Mimo termínů v roce 2013 můžete také využít 2 last minute termínů v říjnu.[/notice]

Vstupní vízové povinnosti pohodlně zařídíte taktéž z domova online – oficiální web Srí Lanky.

Pro nabídku hotelů v Kolombu navštivte tyto stránky – Kolombo ubytování. Ceny začínají na 581 Kč za noc pro 2 osoby. Při prozkoumávání ostrova se může hodit ubytování v městě Kandy.

[insetleft title=“Srí Lanka v luxusu“]Týden na Srí Lance v 4* za 15.023 Kč[/insetleft]Rozhodnete-li se na cestu vydat, rozhodně neprohloupíte. Neboť máte jedinečnou možnost si zarezervovat pokoje ve 4* residenci Whitehouse v centru Kolomba a přibližně minutu chůze od pobřeží. Ubytování od 18. do 23.dubna bude stát 2 osoby 7.272 Kč – v ceně máte snídani a možnost zrušení rezervace ZDARMA.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kolombo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Colombo“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.