Letenky z Prahy: LISABON, Portugalsko – 1.882 Kč

, licence CC

Ačkoliv nepatří Portugalsko k zemím, kam by se dalo levně z Prahy doletět, přináším Vám tip, jak lze cestovat levně i do této země. Letenky od společnosti easyJet nakupte v pořadí 1) Praha – Milán a zpět a poté pomocí tlačítka „Přidat lety“ doplníte tuto linku o Milán – Lisabon a zpět. Ve vhodných kombinací můžete zaplatit za letenku 1.882 Kč (+ 270 Kč servisní poplatek, který bude rozpočítán mezi osoby). Na cestě tam máte čas na přestup necelé 3 hodiny, při cestě zpět necelých 11 hodin přes noc, kterou můžete využít k odpočinku na letišti.

Nezapomeňte cestovat pouze s příručním zavazadlem a dodatečné informace o letišti v Miláně naleznete zde – Malpensa (MXP)

Ubytování v Lisabonu můžete sehnat za 402 Kč na noc pro 2 osoby.

[insetleft title=“Eurovíkend v Lisabonu“]Letenky + ubytování na 3 noci od 2.620 Kč[/insetleft]Příkladovou cestou může být víkendový lednový pobyt 10.-14.ledna. Odlet z Prahy dopoledne v 12:30 a přílet do Lisabonu v 18:35. Ubytování od 10. do 13.ledna Vás bude stát dle výběru od 1.206 Kč pro 2 osoby na 3 noci. Odlet zpět z Lisabonu je 13.ledna k večeru v 20:05 a přílet do Prahy následující den v 12:05.

Letenky Praha - Lisabon
Letenky Praha – Lisabon

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lisabon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Lisboa“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.