Letenky z Prahy: MALE, Maledivy – 12.397 Kč

Maledivy
, licence CC

Stále několik dostupných termínů vybízí k odpočinku v předvánočním shonu. Zpáteční letenky z Prahy do města Male stojí 618$, tedy 12.397 Kč. Termíny naleznete v měsíci listopad a prosinec. Avšak pokud chcete letět v lednu 2013, letenky Vás budou stát také velmi málo – 666$ – 13.360 Kč. Letenky zakoupíte na americké verzi charterové společnosti Condor US.

Ubytování v Male zakoupíte již za 803 Kč na noc pro 2 osoby, a to v 3* hotelu s možností storna ZDARMA nebo snídaní v ceně!

[insetleft title=“Týden na Maledivách“]za 16.820 Kč[/insetleft]Příkladovou předvánoční dovolenou v Maledivách pořídíte za 33.640 Kč. V této ceně je 2x letenka z Prahy do Male s přestupem ve Frankfurtu a zavazadlem do 23kg v ceně. Následně budete ubytovaní v 3* hotelu na samostatném ostrově, který je vzdálen 30 minut plavby od letiště, za 8.840 Kč vč. snídaně. Cena zahrnuje všechny poplatky a daně.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Maledives{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Maldives“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.