mraky

Nejlevnější letenky do celého světa

Hledáte letenky s odletem z Prahy či okolí? My na Cestujlevne.com víme nejlíp, jak vyhledat levnou letenku nejen po Evropě, ale do celého světa. Od počátku tohoto projektu s námi stovky čtenářů létají po celém světě za zlomek ceny, mezi legendární úlovky patří například:

  • Letenky do New Yorku za 1.400 Kč
  • Letenky do Osla za 12 Kč
  • a další levné letenky najdete na našem webu

Abyste i vy mohli létat za tyto ceny, nesmíte cíleně hledat po konkrétní destinaci, ba ani termínu. Musíte být maximálně flexibilní a připraveni kdykoliv rezervovat – jedině tak dosáhnete opravdu nejlevnějších letenek. Co je to vlastně letenka se dozvíte na Wikipedii.

Pokud však potřebujete někam nutně letět, nevěšte hlavu. Stále existují různé finty jak dosáhnout nižších cen. Mezi první patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny za letenku může být odlet z okolních letišť. Mezi nejčastěji využívané patří odlety z Vídně, Mnichova, Berlína, ale také Krakova či Katovic.

Kdy jsou letenky nejlevnější a kdy koupit?

Pokud ani tak nenaleznete nižší cenu, nedá se již bohužel nic dělat. Na druhou stranu víte, že jste pro levnou letenku udělali maximum a získali jste přehled o cenách. Máte-li stále dost času do odletu, sledujte alespoň 1x týdně vývoj cen letenek. Nejlevnější letenky bývají 2 měsíce před odletem.

Letenky o prázdninách jsou nejdražší

Chcete-li však letět o letních prázdninách či o Vánočních svátcích, bez váhání rezervujte klidně 10 měsíců dopředu. Tarify neumožňují speciální slevy na letenky a nižší ceny nedosáhnete ani s odlety z jiných letišť, pouze změnou termínu na méně exponované období.

Specializujeme se na levné a akční letenky!
[kkstarratings]