Oslo Sandefjord (TRF)

Druhým nízkonákladovým letištěm pro Oslo je právě Sandefjord, zkráceně zvaný také jako Torp. Toto letiště je domovskou bází pro spolešnost Wizzair, rozhodně však máme velkou možnost zahlédnout také norského dopravce Norwegian a jiné společnosti. V minulosti byla také v provozu linka Praha – Oslo Sandefjord, bohužel pro malý zájem byla společností Wizzair tato linka zrušena.

Aktualizováno k měsíci: 8/2012

Informace:
otevírací doba:
Po-Pá 04:30-23:30
So-Ne 04:30-24:00

přespání na letišti: v letních měsících před terminálem, v zimních jen pro otužilce

doprava z letiště do centra Osla:
Linka z letiště na autobusové nádraží v Oslu navazuje v časech na přílety společnosti Ryanair i Wizzair. Za zpáteční jízdné zaplatíte 300NOK u dospělé osoby, 260NOK studenti / senioři a děti 180NOK. Není třeba rezervace předem, neboť místa v autobuse jsou garantována vysláním extra spoje.

transfer z letiště Sandefjord na letiště Rygge :
Trasa autobusy Torp – Oslo – Rygge vás vyjde na 340NOK a celková doba přepravy se pohybuje od 4 do 5 hodin. Jedná se o 2 různé expres linky spojující letiště s centrem Osla.
Druhou alternativou je jízda z letiště na železniční nádraží Skoppum (z letiště na nádraží máte zdarma shuttle převoz), odtud linkou č.70 do městečkaHorten, kde po 10minutové chůzi dorazíte k přístavu, odkud se vydáte půlhodinovou plavbou do městečka Moss za cenu 34NOK. Z Moss na letiště Rygge to je již necelých 15 minut a jízdné stojí 70NOK pro dospělého člověka.

transfer z letiště Sandefjord na letiště Gardermoen :
V provozu je přímá autobusová linka z TRF do OSL a to za 300NOK. Info: http://torpekspressen.no/

WiFi zdarma: ANO, ale pouze u informačních stánků

IATA / ICAO kód: ENTO / TRF

poloha: Oslo – 110km, Horten – 38km

webTorp letiště

levné letenkyhttp://cestujlevne.com/tag/oslo-trf

diskuze: http://cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=40&t=133

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norsko{}1-default.png|Sandefjord airport{}airport.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku