Léto 2015: levné letenky na řecký Rhodos – 2.899 Kč

Řecko
Rhodos, pláž Lindos - Andy Sim, licence CC

Máte v plánu letní dovolenou na řeckém ostrově Rhodos? Pak by vám neměla uniknout aktuální nabídka řeckých aerolinií Aegean, které nabízejí zpáteční letenky z Vídně pouze za 105€, tedy 2.899 Kč. Termíny jsou dostupné i během letních prázdnin, kdy ceny letenek bývají klidně trojnásobné.

Aktualizace: za stejnou cenu se prodávají letenky též na Krétu – Heraklion.

  • Rezervuj letenky Vídeň – Rhodos za 105€ / 2.899 Kč na aegeanair.com
  • Pro rezervaci v CZK a přehled všech termínů využijte – kalendář termínů
  • Cestovní období: 29.05. – 29.09.2015

V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo. Dokoupení zavazadla do 23 kg stojí 20€ za každou cenu a učiníte tak po úspěšné rezervaci ve správě na aegeanair.com.

Příklad rezervace v české měně na pelikan.cz

Letenky na Rhodos - srpen
Letenky na Rhodos – srpen

Letenku máme, co dál?

K detailnímu průzkumu tohoto ostrova využijete auto. Půjčit si jej můžete již přímo na letišti, a to za ceny od 4.750 Kč za týdenní pronájem. Ubytování doporučuji vybírat již v předstihu z důvodu hlavní sezony a vysoké poptávky. Aktuálně můžete vybírat z velmi pestré nabídky.

Například dvoulůžkové studio se snídaní a bazénem pořídíte v srpnu pouze za 3.862 Kč! Nabídku hledejte zde – hotely na Rhodosu.

Individuální dovolená na Rhodosu vyjde individuálního cestovatele s letenkou, autem  a hotelem se snídaní pouze na 7.205 Kč.

Letiště Vídeň Schwechat (VIE)

Nejlevnější dopravou do centra Vídně je příměstský vlak S7, který jezdí v půlhodinových intervalech, jízdné je 4,20 € (2x jízdenka za 2,10 €, ve stáncích nebo automatech), nezapomeňte před nástupem do vlaku označit. Pokud si koupíte Vienna Card, příplatek za jízdu na letiště je 2,10 €
Pro dlouhodobé stání je určen Parking C. Pořiďte si předem parkovací kartu a ušetříte nemalé peníze. Karty v prodeji u mnoha agentur (Student Agency) nebo směnáren.
Na letiště jezdí z Prahy přímá linka společnosti Student Agency. Na letiště se lze také dopravit expresní linkou z Bratislavy se společností Slovaklines.
Z ČR se do Vídně dostanete nejlevněji ČD - Včasná jízdenka z Prahy 521 Kč nebo 19 € info.
zdarma - neomezeně
Úschova zavazadel na letišti je možná, a to za poplatek 4 €/den v zamykacích skřínkách nebo v úschovně za 8 €/den, balení zavazadel 12 € - detailní ceník.
NH Vienna Airport, Eurohotel atd. - ukázat ceny >>

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • pavelm 26.11.2014, 17:40

    dík za letní dovolenou pro 4 v ceně chorvatska 🙂 Taktak jsem to stihl a už jen přes aegean, pelikán už odmítal dát 4 letenky zpět (okolo 13:00).

  • Nela 26.11.2014, 15:09

    Díky moc, Dave 😉 Koupeno pro dva na 18.-25.9. 2015 za 210 eur.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.