Leťte s ČSA na víkend do Nice nebo Monaka – 3.290 Kč

Panoramatické foto: Nice & Monako - Marcel Oosterwijk / Steve Collis, licence CC

Poznejte během prodlouženého víkendu známá města u pobřeží Ligurského moře. Projděte se po promenádě de Anglais a poté vyjeďte na vrchol Monte Carla, ze kterého se naskýtá překrásný pohled na celé Monako.

Víkendové letenky z Prahy do Nice zakoupíte přes České aerolinie za 3.290 Kč, odlety jsou ve čtvrtek s návratem v neděli. V ceně je zavazadlo do 23 kg.

Dostupné termíny jsou uvedené v kalendáři.

Letenky do Nice
Letenky do Nice

Nice – Monako – veřejná doprava

Z letiště v Nice se do centra města dopravíte expres spoji č.98 nebo č.99 – jízdenka na autobus stojí 6€. Využijte však levnější dopravy v podobě spoje č.23, který jede 30-40 minut. Na spoj 23 se vztahuje i platnost celodenního pasu za 5€, s kterým můžete jezdit všemi autobusy (vyjma 98,99) a tramvaji po Nice.

Mezi Nice a Monakem jezdí autobus č.100 z Garibaldiho náměstí, téměř po celý den každých 15 minut. Jízdenka stojí 1,50€.

Ubytování jedině v Nice

Hledáte-li luxusní hotely s neopakovatelným výhledem, připravte se, že cena za noc v Monaku se vyšplhá snadno přes 10 tisíc.

Proto doporučuji zaměřit své hledání čistě na centrum města Nice. Zde se ceny pokojů za noc lehce dostávají přes 1.000 Kč.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.