Levné letenky z Katovic do gruzínského Batumi – 2.580 Kč

Gruzie
Černé moře v Batumi / Wikimedia, licence CC

Zahrnují-li vaše letošní cestovní plány i Gruzii, využijte jedinečné příležitosti charterových letů z polských Katovic do gruzínského letoviska Batumi, které pro vás může být výchozím bodem k poznávání této úžasné a pohostinné země. Na začátek výletu si tak užijete koupání na černomořských plážích, některé jsou oblázkové, a nejdete tu i unikátní s léčivým černým magnetickým pískem. V Gruzii se pak levně můžete přesouvat levnými maršrutkami nebo vlaky, ať už ke kavkazskému pohoří, tak i do Tbilisi nebo třeba zajímavé Čiatury – cestopis z Gruzie od Davea.

Zpáteční letenky z Katovic do Batumi zakoupíte na webu CK Rainbow Tours za 391 zlotých neboli 2.580 Kč, můžete vybírat ze dvou termínů vždy na týdenní nebo 14 denní pobyt, z nichž jeden zahrnuje odlet již zítra!

 • Rezervuj letenku Katovice – Batumi za 391 PLN / 2.580 Kč na rainbowtours.pl
 • Odlety: 13. nebo 20. června
 • Návraty: 20. nebo 27. června a 4. července
 • Hotely v Batumi >>

Lety jsou operovány polskou aerolinií Enter Air. Letenka zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg. Občerstvení je za poplatek.

Katovice - Batumi
Katovice – Batumi

Z Ostravy na letiště Katovice za hodinu a čtvrt, parkování 90 Kč na týden

Kdo rád lítá z katovického letiště, ví, že je to nejpříjemnější letiště, co se týče dojezdu a ceny za parkování. Z Ostravy se na letiště Pyrzowice dostanete pohodlně po dálnici, jízda zabere něco přes hodinu. Po příjezdu na letiště projedete kolem parkingů P3 a P2, ale vy se dáte dále a zaparkujete až na P1, což je hlavní parking přímo před terminálem. Pokud ještě nemáte slevovou kartu Fly Silesia, zajděte na letištní informační přepážku, kde vám ji vydají zdarma. Tuto kartu potom využijte při výjezdu z parkoviště při placení, kde obdržíte slevu 90 % z parkovného, jestliže máte českou či slovenskou poznávací značku. Jak už je psáno v nadpisu, parkovné na 7 dní po slevě vyjde na pouhých 90 korun.

Pokud nemáte možnost se k letišti dostat autem, můžete využít přímou dopravu minibusy Tigerexpress. Dopravce spolupracuje se Student Agency, takže jízdenku na katovické letiště zakoupíte ze všech míst v ČR, kam žluté busy zajíždí. Zpáteční jízdenka z Prahy na letiště vyjde na 1.450 Kč, z Ostravy pak na 850 Kč.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

 • Bob 13.6.2015, 09:59

  Ahoj. Jel by někdo 20-27.6.? Stále to mají, ale už za 489zl. Ještě jsem tam nebyl, ale prý je Gruzie fakt hezká 😉

  • karlos 15.6.2015, 19:21

   ahoj, ja bych 20-27.6 jel, mam uz i predbezny plan cesty (backpacking – mesta, hory, armenie), kdy by se pridal, at da vedet na email: hokej.uk(zavinac)centrum.cz

 • Padre 12.6.2015, 12:56

  To: citron
  Dle mého je šance velmi malá, v PL v poslední době je Gruzie velmi populární, na cestovatelských serverech se to jen hemží doporučeními na levnou dovolenou v Gruzii u moře, navíc v srpnu je hlavní sezóna.
  Já bych teda na to nespoléhal vůbec

 • citron 12.6.2015, 12:46

  Zdravím, je nějaká šance že za tuto cenu budou dostání letenky i v srpnu? Zatím to začíná na 754zl. Dík 😉

  • Lukáš Horák 12.6.2015, 12:49

   Možné to je, ale nespoléhal bych na to, vidím to tak na 30 %, chce to jen čekat a hlavně se přizpůsobit termínu.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.