Levně na Sicílii: Trapani – 880 Kč

Doporučujeme
, licence CC

Foto: Etna by BenAveling / wikipedia

Ať se již vydáte na prodloužený víkend nebo na týdenní dovolenou na Sicílii, rozhodně zvažte možnost nákupu letenek u společnosti Ryanair. V současné chvíli lze rezervovat letenky na Sicílii za pouhých 34€ – 880 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenku z letiště Lipsko (LEJ) v průběhu května s odlety v pondělí a pátek. V případě cesty v červnu vycházejí letenky na 50€. Lipsko je vzdálené 155 km od hranic, cca 3 hodiny jízdy z Prahy.

Lipsko - Trapani letenky
Příklad rezervace Trapani
  • Rezervujte na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • Lipsko – Trapani: 10, 13, 20, 24, 27, 31.května
    • Trapani – Lipsko: 10, 13, 17, 20, 27.května

Cena 880 Kč je konečná vč. tax, poplatků a příručního zavazadla o hmotnosti 10 kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Příjemnou variantou může být letenka z Bratislavy za 53€ – např. 12.-15.května

Jak do Lipska

Vydáte-li se autem, parkování u letiště nevyjde dráž jak samotná letenka. U letiště v Lipsku naleznete také zábavní park Belantis. Prodlužte si cestu a zastavte se na pár hodin i zde. Informace k letišti Lipsko (LEJ) naleznete v odkazu. Ceny za parkování se pohybují okolo 40€ / týden a přehled naleznete na – parkování v Německu.

Levné hotely

Můžete zůstat v okolí města Trapani nebo se vydat do nejznámějšího města ostrova – Palerma. Město Palermo je z letiště vzdálené 100 km, přibližně 1,5 hodiny cesty vypůjčeným autem. Náklady na den vycházejí při 3 denní rezervaci auta na 550 Kč. Porovnejte si ceny autopůjčoven na letišti v Trapani díky našemu srovnávači cen.

Výběr hotelů na celé Sicílii je opravdu velký – přibližně 2.000 možností. Ubytování na noc vychází přibližně od 1.350 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů v okolí města Trapani najdete v tomto odkazu. Výhodnost individuálního cestování si můžete porovnat se zájezdy do Itálie.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“8″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Trapani{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.