LM: dovolená na Zakynthosu s odletem z Katovic – 5.463 Kč

Řecko
Pláž Navagio, Zakynthos - furrymammals, licence CC

Kdo by nechtěl jednou v životě ztroskotat na nejkrásnější pláži na světě? Čekáte-li stále na tu správnou příležitost ke strávení letošní dovolené u moře, možná se vám zalíbí právě tato nabídka. Za dva dny máte možnost vyrazit z polských Katovic na řecký ostrov Zakynthos, kde se nachází zmiňovaná pláž Navagio beach. Charterové letenky na 7 či 14 denní pobyty jsou dostupné za lákavou cenu 484 zlotých, tedy 3.095 Kč. V součtu vás nemusí dovolená (letenka+hotel) stát více než 5,5 tisíce na osobu!

 • Rezervuj letenku Katovice – Zakynthos za 484 zł / 3.095 Kč na rainbowtours.pl
 • Termíny: 28. – 4.9. nebo 28. – 11.9.
 • + ubytování od 2.368 Kč na osobu a noc ve 2 lůžkovém pokoji

V ceně letenky je zavazadlo k odbavení do 20 kg. Občerstvení během letu s Enter Air je za poplatek.

Letenka Katovice - Zakynthos
Letenka Katovice – Zakynthos

Vybíráme ubytování

Ubytování na uvedené termíny lze sehnat taktéž za velmi pěknou cenu. Na výběr jsou hotely či penziony, kde začínají ceny za noc ve dvoulůžkovém pokoji na 677 korunách. Doporučujeme pár stovek připlatit a vybrat si hotel bezprostředně u pláže s terasou a výhledem na moře. Tuto představu může splňovat nabídka studia v penzionu Anna Koralli Studios v oblasti Laganas, která je jen pár minut od letiště Zakynthos (ZTH).

 • Studio s terasou v Anna Koralli Studios na 7 dní za 8.389 Kč rezervuj >>
Anna Koralli Studios
Anna Koralli Studios

Věnujte pozornost tomu, že je přílet na Zakynthos v brzkých ranních hodinách, a pokud nechcete čekat v hotelu na check-in, který je zpravidla možný až po poledni, připlaťte si ještě předchozí noc.

Dojezd na letiště v Katovicích

Z Ostravy na letiště Katovice za hodinu a čtvrt, parkování 90 Kč na týden!

Kdo rád lítá z katovického letiště, ví, že je to nejpříjemnější letiště, co se týče dojezdu a ceny za parkování. Z Ostravy se na letiště Pyrzowice dostanete pohodlně po dálnici, jízda zabere něco přes hodinu. Po příjezdu na letiště projedete kolem parkingů P3 a P2, ale vy se dáte dále a zaparkujete až na P1, což je hlavní parking přímo před terminálem. Pokud ještě nemáte slevovou kartu Fly Silesia, zajděte na letištní informační přepážku, kde vám ji vydají zdarma. Tuto kartu potom využijte při výjezdu z parkoviště při placení, kde obdržíte slevu 90 % z parkovného, jestliže máte českou či slovenskou poznávací značku. Jak už je psáno v nadpisu, parkovné na 7 dní po slevě vyjde na pouhých 90 korun.

Pokud nemáte možnost se k letišti dostat autem, můžete využít přímou dopravu minibusy Tigerexpress. Dopravce spolupracuje se Student Agency, takže jízdenku na katovické letiště zakoupíte ze všech míst v ČR, kam žluté busy zajíždí. Zpáteční jízdenka z Prahy na letiště vyjde na 1.450 Kč, z Ostravy pak na 850 Kč.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

 • Michal 27.8.2015, 09:53

  Ahoj, taky by mě zajímal nějaký last do rozumnou cenu do Řecka s all inclusive a odjezdem v rozmezí 30.8. – 9.9.2015. Poradíte, kde hledat a kdy je nejvhodnější doba na koupi?

 • Jiri 26.8.2015, 10:04

  Tonda: Neporadis kde jsi narazil na levne recko prosim? Chceme letet az v druhe polovine zari ale ne a ne najit rozumny zajezd pod 12000kc 🙁

  • Sam 26.8.2015, 11:03

   18.9 praha-kreta 7600 s fisherem. Ale rozhodne vypada lepe egypt 11 dni za 5999 odlet z prahy, brna , ostravy také s fisherem.

  • Jiri 27.8.2015, 08:59

   Bohuzel se mi nepodarilo najit zadny takovy zajezd ani v lastminute na fisheru ani v jejich katalogu http://goo.gl/nJxM2u , mozna to nemaji na webu?

 • Tonda 2 26.8.2015, 09:13

  Celkové balíčky ( charter, ubytování, transfery), s českými cestovkami vyjdou myslím tentokráte výhodněji, hodně levný je Egypt – Od cca 6tis a pak právě řecké ostrovy, které jsou v podobné cenové relaci, pár dní už to sleduji, protože příští týden chceme někam vyrazit. Ne všechny nabídky jsou na agregátech typu invia a SA, někdy se vyplatí projíždět jednotlivé CK..

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.