LM letenky do Dominikánské republiky z Mnichova – 8.950 Kč

Dominikánská republika
Ostrov Catalina u La Romany v Dominikánské republice/ Wikimedia, licence CC

Jestliže si pohráváte s myšlenkou, že letošní Vánoce strávíte místo shánění dárků někde uprostřed Karibiku u pláže na lehátku pod palmami, možná skočíte po těchto senzačních last minute letenkách do Dominikánské republiky z dobře dostupného Mnichova. Jedná se o open-jaw letenku s příletem do La Romany a návratem z Punta Cany.

Letenky jsou k dispozici jen pro odlet 11. prosince, návrat pak lze zvolit až po vánočních svátcích.

Letenky na dálkových letech u Air Berlin zahrnují standardně bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg a občerstvení.

Náhled nabídky letenky
Náhled nabídky letenky

Mezi La Romanou a Punta Canou

Vzdálenost mezi La Romanou a Punta Canou je zanedbatelná, navíc máte příležitost strávit dovolenou ve dvou letoviscích. Přesun mezi nimi zvládnete během 2,5 hodin za 4 dolary autobusem.

Ubytujeme se

Ubytování v Dominikánské republice patří mezi cenově dostupné a ani 15 denní pobyt vás určitě nezruinuje. Bez problému se dostanete i na cenu tisíc korun na noc ve dvoulůžkovém pokoji. Doporučujeme však kombinovat různá místa, neboť docílíte větší dostupnosti na kratší pobyty. Pro rychlejší výběr hledejte hotely u pláže v oblasti Punta Cana a La Romana.

Do Mnichova

Pokud nejste mobilní, využijte kombinaci jízdenek od Flixbus za 19 € ve směru Praha – Mnichov letiště, jízdenky S-Bahn z letiště Mnichov do centra a jízdenky za 25 € od Flixbus ve směru Mnichov – Praha.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.