Londýn z Ostravy – 1.038 Kč

, licence CC

Foto: Temže v Londýne by Diliff / wikipedia

S blížícím se zavedením linky Ostrava – Londýn (STN) padají ceny k magické hranici jednoho tisíce korun. V tuto chvíli můžete rezervovat zpáteční letenky vč. tax, poplatků a příručního zavazadla o maximální hmotnosti 10 kg za pouhých 1.038 Kč! O tip se s námi podělil lucx v našem diskuzním fóru.

  • Rezervace na ryanair.com
  • Dostupné termíny za tuto cenu:
    • Ostrava – Londýn: červen: 4, 6, 8, 11, 13
    • Londýn – Ostrava: červen: 4, 6, 8, 13, 15

Pokud se chystáte rezervovat letenky poprvé, přečtěte si prosím návod pro rezervaci letenek u společnosti Ryanair.

Transfer do centra za 180 Kč

Mezi letištěm Stansted a centrem Londýna jezdí několik společností. Na základě zkušeností našich čtenářů je výhodné využít služeb společnosti Terravision, která nabízí jednosměrné jízdenky od 6 liber.

Akční nabídky hotelů

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra.

TIP! Doporučujeme sledovat akční nabídky na ubytování v Londýně, které jsou denně aktualizovány.

Doporučuji taktéž využít akce 1+1 zdarma pro turistické lákadla v Londýně.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.