Podzimní Londýn z Ostravy a Brna – 778 Kč

Wikimedia - Westminsterský palác, licence CC

Nemáte ještě jasno v tom, kam na podzim vyrazíte? Vydejte se do Londýna! 

Nyní máte skvělou příležitost vycestovat do metropole Spojeného království za velmi výhodnou cenu. V rezervačním systému Ryanairu nyní naleznete zpáteční letenky mezi Ostravou nebo Brnem a Londýnem za cenu 778 Kč.

Letenky z Ostravy do Londýna
Ostrava – Londýn
  • Rezervuj letenku na ryanair.com
  • Cestovní období: listopad 2013

Dostupné termíny za 389 Kč ve směru:

  • Ostrava – Londýn: 5, 9, 12, 26. listopad
  • Londýn – Ostrava: 7, 12, 14, 16, 21, 23, 28, 30. listopad
  • Brno – Londýn: 5, 11, 16, 17, 19, 23, 27. listopad
  • Londýn – Brno: 6, 13, 14, 17, 19, 26, 27. listopad

V ceně letenky je palubní zavazadlo 55x40x20 cm do 10 kg. Cílovým letištěm bude Stansted (STN), odkud se do centra Londýna nejlevněji dostanete autobusy společnosti easyBus, případně Terravision. Zpáteční jízdenka nepřijde na více jak 15 liber.

Akční nabídky hotelů

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra. Vyfiltrovali jsme pro Vás nejlevnější nabídky hotelů v centru Londýna.

TIP! Doporučujeme sledovat akční nabídky na ubytování v Londýně, které jsou denně aktualizovány.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Stansted Airport, United Kingdom{}airport.png|London, United Kingdom{}7-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.