HIT! Londýn z Ostravy (červen) – 932 Kč

Doporučujeme
Foto: Londýn z pohledu Temže by Diliff / wikipedia, licence CC

Aktuálně nejlevnější letenky mezi slezskou metropolí a hlavním městem Angli lze zakoupit za 932 Kč. Nízkonákladová společnost Ryanair zahajuje 1. přímou linku z Ostravy do Londýna 4.června. Cena je za zpáteční letenku vč. tax a poplatků. S sebou si sbalte do příručního zavazadla a neplaťte další poplatky. Potřebujete poradit? Zeptejte se v diskuzi.

Aktualizace termínů k 14.5. 13:00

Sledujte Cestujlevne.com každý den ! ;)
Ostrava – Londýn 932,-
  • Rezervujte na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • OSR – STN: 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29.červen
    • STN – OSR: 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29.červen

Rezervujte si online přepravu z letiště do centra Londýna se společností Terravision. Zpáteční jízdenka stojí 11 – 15 liber v závislosti na místě příjezdu. Rezervuj zde.

Akční nabídky hotelů

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra. Vyfiltrovali jsme pro Vás nejlevnější nabídky hotelů v centru Londýna.

TIP! Doporučujeme sledovat akční nabídky na ubytování v Londýně, které jsou denně aktualizovány.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.